Odolný ale lehký plášť

Noční vidění

INTERIÉROVÁ

KAMERA

TT PassCam

TT PassCam je barevná CMOS kamera do auta s IR přisvětlením, která je speciálně navržená především k bezpečnému monitorování prostoru mimo zorné pole řidiče. Tisíce dopravních nehod po celém světě se ročně přihodí právě jako následek toho, že se řidič otočil, aby zkontroloval děti či psa, případně náklad. Více

Zorný úhel 60°

TT PassCam je barevná CMOS kamera do auta s infračerveným přisvětlením, která je speciálně navržená především k bezpečnému monitorování prostoru mimo zorné pole řidiče. Ten tak nemusí riskovat život svůj ani svých blízkých tím, že se za jízdy otáčí, aby zjistil, proč se jeho malá dcerka rozplakala, co ten pes zase provádí, když je najednou takový klid, a jestli všechny tašky spadly nebo nespadly pod sedadlo při poslední zatáčce.

Kamera je konstruována tak, aby byla kompatibilní nejen s našim tabletem, ale i s kteroukoliv příruční navigací s AV vstupem či dokonce s dalšími multimediálními systémy ve vašem voze. Je vyrobena z vysoce kvalitní slitiny hliníku. Zorný úhel 60° umožňuje řidičům pohodlně kontrolovat i takový prostor v autě, který by jinak byl mimo jejich zorné pole. K vlastnímu tělu kamery nabízíme také odnímatelný držák s bodci (TT 6-pinMount), který je vhodný k upevnění kamery do čalouněných částí interiéru vozu.

Standardně se naše kamera dodává s kabelovým svazkem pro připojení konektorem jack (2,5mm). Při rozhodování, kam ve vozidle vaši kameru umístit, věnujte prosím zvýšenou pozornost kabeláži, která by mohla vytvořit nepříjemné překážky. Doporučujeme však raději mnohem pohodlnější bezdrátové řešení v podobě našeho wifi modulu pro
TT Wifi. Pro více informací k instalaci kamery si prohlédněte Návod k instalaci Interiérové kamery (PDF).

Popis

Aplikaci TT WifiCam lze zdarma získat v AppStore i Google Play

 

DRŽÁK

S BODCI

TT 6-pin Mount

TT 6-pinMount byl speciálně navržen a vyvinut týmem společnosti TRUE TRAC s.r.o. Jeho šest úchytných bodců je vyrobeno z nerezové oceli, tělo pak z vysoce kvalitního ABS plastu. Unikátní design nabízí praktické uchycení interiérové auto kamery TT PassCam kamkoliv do čalouněné části vozu – stropu či sedadel. Lze jej použít také na koberce, linolea, případně i na kožený povrch.

Kvalitní ABS plast

Nerezová ocel

Chráněný industriální vzor

Rozměry: 30x63x45 mm

Hmotnost: 45 g

Materiál: ABS plast, slitina hliníku, nerezová ocel

 

© 2016 True Trac s.r.o. Všechna práva vyhrazena.