PARKOVACÍ

KAMERA

TT RearCam

TT RearCam je barevná CMOS parkovací kamera elegantně jednoduchého vzhledu, díky němuž po instalaci téměř nenarušuje design vašeho vozu. Parkovací nebo též couvací kamery velkou měrou přispívají k bezpečnému parkování, jelikož řidiči umožňují snadno a včas zaznamenat možné překážky. Více

Vodotěsná

Aktivace zařazením zpátečky

Zorný úhel 80°

Popis

TT RearCam je universální barevná CMOS parkovací kamera elegantně jednoduchého vzhledu, díky němuž po instalaci téměř nenarušuje design vašeho vozu. Kvalitní použité materiály zajišťují vysokou odolnost kamery vůči nárazům způsobených nerovností vozovky a zajišťují tak dlouhou životnost produktu. Parkovací nebo též couvací kamery velkou měrou přispívají k bezpečnému parkování, jelikož řidiči umožňují snadno a včas zaznamenat možné překážky. S TT RearCam bude couvání a parkování hračka!

Tato parkovací kamera je konstruována tak, aby byla kompatibilní nejen s naším tabletem, ale i s kteroukoliv příruční navigací s AV vstupem a dokonce i dalšími multimediálními systémy ve vašem voze.

Kamera je určená pro povrchovou montáž pomocí dvou šroubků a to do zadní části vozidla nejlépe přímo nad registrační značku (kamera je vodotěsná). V případě nutnosti je možné kameru dočasně připevnit také pomocí 3M oboustranné lepicí pásky (součást balení).

 

Standardně se naše kamera dodává s kabelovým svazkem pro připojení konektorem jack (2,5mm). Doporučujeme však raději mnohem pohodlnější bezdrátové řešení v podobě našeho wifi modulu TT Wifi. Pro více informací k instalaci kamery si prohlédněte Návod k instalaci parkovací kamery.

Aplikaci TT WifiCam lze zdarma získat v AppStore i Google Play

 

© 2016 True Trac s.r.o. Všechna práva vyhrazena.