Aplikace TT WifiCam zdarma (Android i iOS)

WIFI

MODUL

TT Wifi

Wifi modul umožňuje sledování video dat z monitorovací kamery přímo na vašem chytrém telefonu (v reálném čase). Je kompatibilní jak s parkovací kamerou TT RearCam, tak s kamerou interiérovou TT PassCam. Aplikace TT WifiCam je ke stažení zdarma skrze App Store (iOS) nebo Google play (Android).

Usnadní instalaci kamery

Popis

Náš wifi modul je kompatibilní jak s parkovací kamerou TT RearCam, tak s kamerou interiérovou, TT PassCam. Pomocí aplikace TT WifiCam můžete na obrazovce vašeho chytrého telefonu nebo tabletu (s operačním systémem iOS nebo Android) sledovat v reálném čase přijatá video data. Tato aplikace je ke stažení zdarma skrze App Store (iOS) nebo Google play (Android).

Možnosti využití:

Parkovací (couvací) asistent: v kombinaci s chytrým telefonem nebo tabletem a parkovací kamerou TT RearCam, umožňuje sledovat, co se děje za autem a upozornit tak na případné překážky.

Monitorování prostoru interiéru mimo zorné pole řidiče: v kombinaci s chytrým telefonem nebo tabletem a interiérovou kamerou TT PassCam, umožňuje sledovat, co se děje na zadním sedadle, případně v kufru vašeho vozu – a to bez nebezpečného otáčení!

  • Dohlížení na mimika či neposedné děti na zadní sedačce

  • Kontrola domácích mazlíčků

  • Monitoring důležitého/křehkého nákladu

  • Bezpečnostní monitoring cestujících (taxi)Parkovací (couvací)

Aplikaci TT WifiCam lze zdarma získat v AppStore i Google Play

 

© 2016 True Trac s.r.o. Všechna práva vyhrazena.