top of page

TRACKING

Co je GPS střežení a online monitoring
 

Jak už název napovídá, jedná se o služby založené na určování polohy a pohybu vozidla za pomoci GPS (global positioning system), systému satelitů ve vlastnictví a správě ministerstva obrany Spojených států amerických. Služba střežení pomáhá předcházet krádežím aut, a pokud se jedná o aktivní střežení, sledovací jednotka na pokus o krádež vozu (nebo na jakoukoliv jinou neoprávněnou manipulaci) aktivně upozorní. Služba online monitoring nabízí možnost sledovat vozidlo v reálném čase přes internet. Data o pohybu vozidla jsou samozřejmě ukládána, aby byla uživateli k dispozici také pro zpětné vyhodnocení.

Na jakém principu TT TRACKING funguje
 

Náš systém funguje na principu GSM/GPS komunikace. TT GSM/GPS komunikační jednotka se nainstaluje na skryté místo ve voze a v okamžiku aktivace začne tato jednotka v reálném čase zaznamenávat pohyb a polohu vozu (na základě komunikace s GPS satelity). Tyto informace jsou ukládány v paměti TT jednotky a přenášeny prostřednictvím GSM sítě jako GPRS data na server, kde se zpracovávají a archivují. Skrze webové rozhraní FASTTRAC má uživatel k těmto datům přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu – stačí pouze připojení k internetu a přístupové údaje.

Proč bych se měl(a) o vaše služby zajímat?
 

Pro většinu z nás je koupě auta velkou finanční investicí a statistiky nevypadají zrovna optimisticky – zvyšuje se jak počet krádeží, tak množství vozů, které se policii nepodaří už nikdy dohledat. Je proto logické, že se snažíme svůj majetek co nejlépe ochránit. Pořízením sledovací jednotky a s ní spojených služeb navíc nezískáte pouze klid na duši, ale i zajímavou slevu na pojištění. Online monitoring nabízí možnost sledovat aktuální pozici a pohyb vozu, takže se už nebudete trápit, jestli dojeli rodiče večer v pořádku domů, když neberou telefon. Je možné získat také informace o stylu jízdy řidiče. Třeba máte firmu a s ní spojený vozový park, ale třeba jen dvacetiletého syna, který jezdí „jako blázen“ a vám se jen těžko věří, že jel celou cestu 90, jak jste se domluvili.

Proč právě TT TRACKING
 • Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi – jak rostete vy, naši zákazníci, rosteme i my, TT TRACKING tým, tak, abychom každému z vás mohli nabídnout jen ten nejlepší servis.

 • Používáme pouze jednotky od předního evropského výrobce, jednotky jsou vyráběny v systému kvality ISO 9001 a jsou certifikovány.

 • Nabízíme řešení pro soukromé i firemní vozy (automatické generování knihy jízd).

 • Nabízíme jeden z nejlepších poměrů cena/kvalita na českém trhu, záložní baterii v ceně, žádné instalační a aktivační poplatky.

 • Pro vaše pohodlí jsme zřídili už 14 instalačních středisek a za poplatek nabízíme také možnost mobilní instalace.

 • Chcete si chránit Váš soukromý vůz? Žádné zmatky, desítky nepřehledných kombinací a ceny teprve, když nás kontaktujete – dopředu víte, co nabízíme a kolik za to zaplatíte. Oproti tomu, pokud máte vozový park, uděláme Vám cenu na míru.

 • Nabízíme možnost připojení různých senzorů pro opravdu komplexní zabezpečení.

 • Pokud si od nás koupíte služby aktivního střežení a zároveň si přes nás sjednáte pojištění, ušetříte až 40% (na pojištění sjednaném přes jinou společnost pouze 20%).

 • Instalace je na počkání – v průměru 1 až 2 hodiny.

 • Pro opravdu spolehlivou ochranu vašeho soukromého vozu je vám k dispozici školený dispečink a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 • V ceně měsíčního poplatku máte 5 dotazů/poplachů na dispečink.

 • Přístup k údajům skrze webové rozhraní, takže nepotřebujete žádný nový software (nulové pořizovací a provozní náklady).

 • Aktualizace systému i mapových podkladů je bezplatná.

 • Jedno nebo více vozidel v jednom účtu může sledovat neomezený počet uživatelů a počítačů (smartphonů nebo tabletů).

 • Nabízíme produkty, které mají roaming v celé EU již v ceně – žádná nepříjemná „překvapení“ během dovolené.

 • Pro soukromé vozy nabízíme možnost nástavby SOS pro okamžitou pomoc v naléhavých situacích (dopravní nehoda, napadení uvnitř vozu).

Jsme tu pro Vás každý pracovní den od 8:00 do 16:30.

Chcete více informací? Kontaktujte nás.
bottom of page